Ustawimy Twój produkt w ruch.

Pokażmy to w nowy sposób;)

Lodka

Poznaj zwiastun roku 2023.

W produkcji Lodka naszym zadaniem jest przekształcanie pomysłów, koncepcji i produktów w ruch. Od 2020 roku Lodka jest znana z dynamicznych i artystycznych projektów oraz zdolności do odkrywania i przedstawiania produktu z nowej perspektywy, która jednocześnie jest pełna życia, bardzo angażująca i dobrze zrozumiała.

Nasi animatorzy już odkrywają na nowo marki takie jak Samsung, Burger King, Cheetos, Dirol, Redtrack, Mirinda, Transition Technologies, Godel Technologies i wiele innych, działając zarówno globalnie, jak i lokalnie w Polsce.

Zobacz, jak wygląda współpraca między nami a klientem na przykładzie Redtrack, naszego długoterminowego klienta, z którym już realizowaliśmy 14 filmów.

Większość z tych prac to grafika animowana, ale aby zobaczyć unikalny przykład naszej edycji wideo + animacji 2D wykonanej dla innego klienta, Transition Technologies, zajrzyj na dół tej strony!

Wiele projektów filmowych Lodka obejmuje stworzenie krótkiego, kreatywnego pomysłu. Grafika animowana łączy to podejście z skoncentrowaniem się na wizualizacji słowo po słowie, sprawiając, że złożony pomysł, cecha lub produkt stają się znacznie bardziej klarowne dzięki grafice i ruchowi.

Nic nie trzeba komplikować. Grafika animowana powinna wizualizować, wzmocnić i sprecyzować pomysł dla widza.

Kochamy patrzeć na świat nowymi oczami. A "nowy sposób widzenia" często łączy elementy rzeczywistego życia z interfejsami i aplikacjami urządzeń, z których korzystamy przez wiele godzin dziennie.

Pozwól ludziom zobaczyć to, co niewidoczne. Odkryj swój produkt.

Lodka fascynuje się naszymi partnerami z branży AR, ale nasza reakcja na ten aspekt codzienności to video, w którym rzeczywiste życie i nasze technologie łączą się w prosty, a jednocześnie potężny sposób.

Uprościmy Twoją historię i pozwolimy potencjalnym klientom spojrzeć na nią z doskonałej perspektywy.

W przypadku filmu stworzonego dla Transition Technologies PSC chodziło o prostą, dynamiczną i potężną opowieść wizualną.

Tu wynik doskonałego montażu dokonanego przez naszego edytora z 10-letnim doświadczeniem. Ale to także efekt świetnej animacji 2D i ruchomej grafiki, które podkreślają najważniejsze części filmu. Wreszcie, to efekt etyki pracy i podejścia do naszych projektów: upraszczaj pracę, sprawiaj, by była piękna i skuteczna.

W tym roku połowa naszych projektów dotyczyła branży IT oraz B2B biznesów, i chętnie kontynuowalibyśmy budowanie partnerstw z firmami technologicznymi, marketingowymi, B2B i startupami.
Odkryj, jak nasza motion grafika może nadać nowy wymiar Twojemu przekazowi, sprawiając, że staje się on jeszcze bardziej dynamiczny i atrakcyjny dla widza.

Nasze najnowsze wideo dla Redtrack to mistrzowskie połączenie prostoty, klarowności i wizualnej magii. Zaprojektowane z myślą o reklamie z ukierunkowaniem, wydarzeniach i prezentacjach, stanowi idealne narzędzie do przekazywania klarownych informacji o produkcie. Doskonałe zarówno dla celów targetowania, jak i prezentacji potencjalnym partnerom i klientom.

Umów się na 15-minutową rozmowę z Antosem, bezpłatnie:

Lub po prostu napisz do nas na lodkaproduction@gmail.com ;)

Mamy również portfolio, zawierające filmy, które kręciliśmy i montowaliśmy od 2017 roku. To potężne i unikalne projekty z perspektywy artystycznej.

Poznaj Antosa, kapitana Lodka

Grafika ruchoma nie jest odpowiednia dla każdego projektu czy produktu. Jednak możemy sprawdzić, czy mogłaby przynieść korzyści Twojemu i w jaki sposób. Jeśli raczej nie, możemy zasugerować, co będzie działać w Twoim przypadku, opierając się na 38 latach doświadczenia naszego zespołu. Nasi klienci i partnerzy twierdzą, że wykonujemy naszą pracę niezwykle dobrze, ale jesteśmy również szczery, młodzi, klarowni i otwarci na nowe pomysły.